מערך טיפולי תמיכתי
לגברים ונשים במעגל ההתמכרות

קו סיוע טלפוני 24 שעות ביממה

אין מקרה אבוד!

אם הגעתם לעמוד זה ייתכן שאתם, או חבר או קרוב משפחה שלכם, סובל מהתמכרות ולכן חשוב שתדעו:

אבל יש גם דרך אחרת. דרך שמתחילה בהבנה, הבנה שמדובר באנשים שנסיבות חייהם הובילו אותם להתמכרות, כי החיים בצל ההתמכרות הם חיים רוויי כאב, סבל, השפלה, אלימות ופלילים. חיים שלא מגיעים לאף אדם.

בעיית ההתמכרות כבר לא בשוליים, הבעיה התעצמה בשנים האחרונות והפכה לבעיה חברתית של כולנו. הדרך הקלה היא לטמון את הראש באדמה, לתרץ שזה רצונו של המכור, שהוא היה יכול לבחור אחרת,

ולכן…

אנו ב"אחד על אחד" בונים לכל מטופל תוכנית שיקום אישית ע"י אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם (פסיכולוגים, עו"ס, פסיכותרפיסטים, פסיכיאטרים ומדריכים-מכורים נקיים) ומעניקים ליווי צמוד למשפחת המכור במהלך הטיפול.

שכן התנהלות נכונה של המשפחה מהווה מרכיב משמעותי להצלחת התהליך! לרוב משפחת המכור מתקשה באופן מובן להפריד בין הרגש להגיון ובכך ״עוזרת״ להנצחת המצב! אם אתם זקוקים לעזרה, זה הזמן המתאים ביותר לעשות את הצעד הנכון ולהתקשר אלינו.

קו הסיוע של "אחד על אחד" נותן מענה למטופלים, בני משפחותיהם ולשירותים בקהילה המעוניינים להפנות מטופלים.

הקו פתוח 24 שעות ביממה, בכל ימות השבוע ומופעל על ידי מכור נקי, אשר עבר הכשרה למתן מענה וסיוע טלפוני.

קו הסיוע מעניק גם סיוע קונקרטי כגון :

כיצד מתבצע הטיפול?

שיטת הטיפול של "אחד על אחד" מבוססת על שילוב של טיפול תרופתי, ייעוץ, הכוונה ותמיכה רגשית:

אנחנו זמינים 24/7, התקשרו או השאירו פרטים להתייעצות עוד היום!

מי אנחנו

"אחד על אחד" זהו מערך אמבולטורי לטיפול בהתמכרויות שנועד לתת מענה לכל מי שסובל מכל סוג של התמכרות באמצעות: שיחות פרטניות, קבוצות תמיכה, ליווי של מכורים נקיים וטיפול תרופתי במידת הצורך.

"אחד על אחד" הוקם על ידי חן שאול, מכור נקי שעבר בעצמו את המסע הארוך לגמילה והחליט להשתמש בניסיון שלו על מנת להושיט יד לאלפי המכורים המתמודדים מדי יום עם התמכרות. שיטת הטיפול שהנחיל ב"אחד על אחד" מבוססת על התמודדותו האישית והיכרות מעמיקה ואישית עם הדרך שעובר מכור בדרך אל הגמילה.

ב"אחד על אחד" אנו מעניקים ליווי 24/7 למטופלים לכל בעיה שעלולה להתעורר (בד"כ זה תשוקה עזה למושא ההתמכרות) על ידי מדריכים מכורים נקיים בעלי ותק של חמש שנים ומעלה – שירות שאף גוף אינו נותן היום!

"אחד על אחד" הינו מערך טיפול תמיכתי ובו אנשי מקצוע מהטובים בתחומם שמתמחים בטיפול בהתמכרויות (פסיכיאטרים, פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים, עו"סים, מדריכים מכורים נקיים ועוד). "אחד על אחד" לא מהווה מסגרת פנימייתית המאלצת את המטופל לעצור את המהלך השוטף של חייו, אלא נותנת למטופל להמשיך בחייו המקצועיים והחברתיים במהלך הטיפול.

מטופלים מודים לחן מנהל התוכנית

המומחיות שלנו

אנחנו זמינים 24/7,

התקשרו או השאירו פרטים להתייעצות עוד היום!